GÓRSKI Jakub (ur. 1989, Przemyśl)
Portret syntetyczny IV, 2019 r.
drewno, kamień, 23,5 x 17,5 x 18 cm
sygnowany i datowany z tyłu: 'J. Górski 19 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
gips patynowany, 30 x 30 x 19 cm
sygnowany i datowany z tyłu: 'J. Górski 18 r.'
drewno, kamień, metal, 26 x 25 x 19 cm
Portret syntetyczny V, 2018 r.
drewno, kamień, metal, 30 x 23 x 13,5 cm
sygnowany i datowany z tyłu: 'J. Górski 2018 r.'
kamień, miedź, drewno, 28 x 25 x 18 cm,
sygn. z tyłu: J Górski 2018r.
marmur, drewno, wymiary: wys. 39,5 cm, szer. 19,5 cm, gł. 17,5 cm,
sygn. od tyłu rzeźby: J Górski 2018r.
marmur biały i zielony, wys. 20,5 cm, szer. 12 cm, gł. 9,5 cm,
sygn. na odwrocie
marmur, drewno, 26 x 18,5 x 11 cm,
sygn. z tyłu: J. Górski 2016 r.
gips polichromowany; 75,5 x 14,5 x 14,5 cm;
sygn. i dat. z tyłu rzeźby: J. Górski 2017.
marmur, drewno, wym. 27 x 21,5 x 19,5 cm,
sygn. na tyle rzeźby: J. Górski 2017
marmur, drewniana podstawa;
wys. rzeźby: 19 cm, wys. całkowita: 24 cm;
sygn. i dat. z tyłu: 2016 r. / J. Górski.
wypalona glina polichromowana, drewno
15,5 x 9,5 x 9,5 cm
sygnowany i datowany na podstawie: 'J. Górski | 2016 r.'