BUBEL Robert (ur. 1968, Żarki koło Częstochowy)
olej na płótnie, 85 x 85 cm
sygnowany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
Do przodu. A barierki stoją, 2014 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.
Olej, płótno; 80 x 70 cm
Opisany na odwrocie
akryl, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: Rytmy II Robert Bubel `2011 KRAKÓW
W poszukiwaniu zapomnianych miejsc, 2015
olej, płótno, 95 x 120 cm, sygn. na odwrocie
A w pogodne dni widać góry, 2014
olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
Czarnoksiężniku, gdzie jesteś, 2013
olej, płótno, 55 x 110 cm,
sygn. : sygnowany na odwrocie: `Czarnoksiężniku, gdzie jesteś`, cz.I, cz.II., R.Bubel, Kraków` 2013
olej, płótno, 85 x 95 cm,
sygn. na odwrocie: Seans się skończył, R.Bubel, Kraków`2013
olej, płótno, 105 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: `Złora rybka` /`Bajka o Rybaku i Złotej Rybce. n*2`/, R.Bubel, KRAKÓW`2014
olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 75 x 85 cm,
sygn. na odwrocie : Marianna, KRAKÓW'2012, R.Bubel
akryl, płótno, 70 x 75 cm, akryl, płótno,
sygn. na odwrocie: Ślady, Robert Bubel, Kraków 2013
olej, płótno, 75 x 85 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80x90 cm
opisany na odwrocie: Za firanką Robert Bubel KRAKÓW 2013
olej, płótno, 65 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: `Tęsknota` Robert Bubel Kraków `2013
Do Zamku na szklanej górze, 2013
olej, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
Opisywanie świata. Tu i tam, 2012
olej, płótno, 75x80 cm
opisany na odwrocie: Opisywanie świata. Tu i tam/Kraków 2012/R.Bubel
Ściana - martwa natura z matero I, 2011
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: Bubel `2011.
Na odwrocie opis autorski: "Ściana /Martwa/ natura z
matero/"/KRAKÓW 2011/R.BUBEL`2011
olej, płótno;
75 x 85 cm.
Na odwrocie opis autorski: "Siedząca"/ KRAKÓW`2012/ R. Bubel.