FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19r
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Fronczak 19r.'
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak
akryl na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak’
opisany na odwrociu: ‘Andrzej Fronczak | „Kurort IV” | akryl – płótno | 60 x 90’
Latający Holender Katedralny, 2019
Farba akrylowa,Olej na płótnie, 100 cm x 100 cm
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19
akryl/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak - 19r'
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak
akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Mglista dolina" | akryl – 2018r | 60 x 80', na odwrociu nalepka z Treinnale Plastyki Włocławskiej 2018, wystawiany: Treinnale Plastyki Włocławskiej.
LATAJĄCY HOLENDER METROPOLITARNY , 2019
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’
akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak, 18r.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Mglisty poranek" | 60 x 80 | akryl – 2018r.'
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm x 2
akryl na płótnie, 100 x 60 cm
akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'A Fronczak 18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Metropolis 104" | akryl-2018 | 60 x 80'
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 18
akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przejście" akryl - 2018 r. 80x60
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'A.Fronczak 18r'
akryl, płótno, 80 x 60
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18, na odwrocie nalepka autorska
akryl/płótno, 80 x 60 cm, sygnowany p.d: 'A.Fronczak 18r'
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 18
akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Fronczak 18r
technika własna, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak 2017', na odwrociu nalepka autorska
akryl na płótnie, 80 x 90 cm
Sygnowany p. d róg: ‘Fronczak 18’
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak
technika własna/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak 2017' na odwrociu nalepka autorska
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak 18 r.'
akryl na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 18’
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.
technika własna na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak ‘17’
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d róg: ‘A. Fronczak 18’
akryl, płótno, 79.50 x 60 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak'18, opisany na odwrocie: "W stronę światła 24" akryl - 2018 r 80x60
Mglista dolina w oddali, 2018 r.
technika własna/płótno, 100 x 140 cm, dyptyk,
sygnowany p.d: 'A. Fronczak 18'
technika własna na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’
technika własna/płótno, 100 x 70 cm,
technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
technika własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A Fronczak 17
sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 17’
Tajemnica górskiej doliny II, 2018
technika własna, płótno, 70.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.
Zapis tajemnych wędrówek I, 2017
technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.
technika własna na płótnie, 70x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 16’
Tajemnica mglistej doliny, 2017
sygn. p.d.: A Fronczak 17
technika własna, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak17
Sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 17’
technika własna na płótnie, 100x70
technika własna na płótnie, 70x100 cm
Sygnowany p. d. róg: A. Fronczak 16
sygn. p.d.: A. Fronczak 17 r.
tech. własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. A.Fronczak 17
technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.
technika własna na płótnie, 80x60 cm,
sygnowany na odwrocie
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 16’
technika własna - płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.
Tajemnice skalistej krainy II, 2017r.
technika własna na płótnie, 70x100cm.
Sygn. p. d. róg: A Fronczak 17r.
technika własna, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: A.Fronczak 17
olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak - 17r
sygn. na odwrocie
technika własna na płótnie, 80x100 cm
Sygnowany p. d.: A. Fronczak 16
technika własna, 70x100 cm
technika własna na płótnie, 100x70, cm,
syg. p. d. róg: A. Fronczak 15
technika własna, olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak. 16r.
sygn. p.d.
technika własna na płótnie, 100x70 cm,
sygn. p. d.
sygn. p. d.
Wędrówka do miejsc nieznanych..., 2015
Technika własna na płótnie, 70 x 100 cm
technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie
sygn. p. d.: A. Fronczak 16 r.
technika własna na płótnie, 70x100cm, sygn. p. d.
sygn. na odwrocie
Zarzeczna metropolia III, 2016
technika własna, płótno, 70x100cm
opisany p.d. A. Fronczak - 16r
sygn. p.d.
Technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
technika własna, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak
sygn. p. d.: A. Fronczak 2016
technika własna, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: A.Fronczak-16
technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: A. Fronczak 2016
sygn. pd.:AFronczak 16r
sygn.p.d: A.Fronczak 16
Miasto - zapis w podróży, 2016
sygn. p. d.: A Fronczak
Technika własna na płótnie, 100x70 cm
Sygn. p. d.
Technika własna na płótnie, 100x70cm
Sygn. p. d.
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,sygn. p. d.: A Fronczak 16
sygn. p.d.: A. Fronczak 16
sygn. p.d. A.Fronczak 16
techniak własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p. d.: A. Fronczak 16
technika własna na płótnie, 70x100 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie
akryl, płótno, 90x60 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
akryl, płótno, 90x60 cm
technika własna, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A Fronczak 16
sygn. p. d.: A. Fronczak 16
Mysterium albo cyvitatis, 2015
technika własna na płótnie 70x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna na płótnie, 70x100cm,
sygn. p.d.: A.Fronczak 15, opisany na odwrocie
sygn. p.d.: A.Fronczak 15
technika własna, płótno
70 x 100 cm
sygn. p. d. A Fronczak
sygn. p.d.: A Fronczak 15
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. p.d.: A. Fronczak 14 r.
sygn. p.d A Fronczak 15
Zarzeczne metropolis III, 2015
technika własna na płótnie 100x70 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
Technika własna na płótnie, 70x100 cm
Opisany na odwrocie
Technika własna na płótnie 100x70 cm
sygnowana z przodu prawy dolny róg
Brześć Kujawski... Tajemnica miasta, 2015
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
sygn. p.d A.Fronczak 15
sygn. p.d.: A. Fronczak ‘15
technika własna, płótno,
sygn. p.d.: A. Fronczak
olej, płótno, 60x70 cm
sygn. A.Fronczak 014, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przedmiejska tama" 2014
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Widok na nadrzeczną gęstwinę 2014
technika własna na płótnie, 100x70 cm
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak.15
sygn.: p.d. A.Fronczak 15
technika własna, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p. d.: A.Fronczak 15
technika własna na płótnie 100x70 cm,
olej, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d. A. Fronczak `14, opisany na odwrocie: "Przejście" 70x50 cm
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 15
technika własna, płótno, 100 x 70 cm
2014
sygn. p. d.: A. Fronczak 14
technika własna na płótnie,
100x70 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 14
technika własna na płótnie
70x50 cm
Widok na nadrzeczną gęstwinę, 2014
sygn.: l.d. A.Fronczak 14
technika własna na płótnie,
70x50 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 14r
technika własna na płycie, 80x60 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Już po deszczu, technika własna na płycie, 80x60 cm
technika własna, płyta, 80x60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak
sygn. p.d.: A. Fronczak `14
technika własna na płycie, 70x50 cm
technika własna, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 2014r
technika własna na płótnie
70x50 cm
technika własna na płycie, 100x70 cm
technika własna na płótnie
50x70 cm
a tajemnic jest dwadzieścia cztery, 2011
olej, płyta, 61x80 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak 11, opisany na odwrocie: a tajemnic jest dwadzieścia cztery
technika mieszana, akryl, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 14
technika własna, akryl na płycie, 70x100 cm
technika własna, akryl na płycie, 70x100 cm,
olej, płótno; 100x70 cm
sygn. p.d A.Fronczaka 013
własna na płótnie, 100x70 cm
technika własna na płycie, 80x57 cm
Technika własna na płycie, 64 x 90 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie : "Pocztówka z celulozy" technika własna na płycie 64x90
Mix media i akryl na płycie podklejonej płótnem
70x90 cm
Sygnowany p.d. A. Fronczak 2010