FRYDRYCH Władysław Leopold (1900 Trzciana - 1972 Bydgoszcz)
akwarela/papier, 33 x 46,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Frydrych Wł.'
na odwrociu papierowa nalepka Związku Polskich Artystów Plastyków (Okrąg Pomorski), do którego należał artysta
cena wywoławcza: Wykup abonament
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa
Stary kościółek w Busowisku, 1945 r.
gwasz, olej/tektura, 67,5 x 49 (w świetle ramy)
sygnowany i datowany p.d.: 'FRYDRYCH. WŁAD. 1945'
na odwrociu papierowa nalepka autorska opisana nazwiskiem twórcy, tytułem, techniką
Hala Gąsienicowa - Tatry, 1946 r.
gwasz/tektura, 86 x 110 cm (w świetle ramy)
sygnowany i datowany p.d.: 'FRYDRYCH. WŁAD. | 1946'
na odwrociu nalepka Salonu Ogólnopolskiego Związku Polskich Artystów Plastyków w Muzeum Narodowym w Warszawie
akwarela/papier, 33 x 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Frydrych Wł.`
na odwrociu papierowa nalepka z pomorskiego okręgu Z.P.A.P. z opisem pracy
akwarela, tektura;
40,5 x 31 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: W.FRYDRYCH | 1946