HUL Edyta (ur. 1986)
olej, emalia, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Bez tyt | Edyta Hul | 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, technika własna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: "MGŁA" | EDYTA | HUL | 2018'
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
2016 - wystawa zbiorowa, Galeria Iluminatis, Noc Muzeów Zakopane
2016 - wystawa zbiorowa w ramach festiwalu "A Co Ty Tam Robisz?", Dworzec Tatrzański, Zakopane
HUL Edyta (ur. 1986)
technika własna, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'E. Hul 2016'
2016 - "A Co Ty Tam Robisz?", wystawa zbiorowa, klub muzyczny Dworzec Tatrzański, Zakopane
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
Truncatis III - Dżungla III, 2014
technika własna na płótnie, 140x100xm,
HUL Edyta (ur. 1986)
Technika własna na płótnie, 120x100 cm
Opisany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
2016 - Galeria Iluminatis, Noc Muzeów, Zakopane
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 80 cm
opisana na odwrocie: Edyta Hul 2015/ Hydrofity 8
HUL Edyta (ur. 1986)
Truncatis III - Dżungla 3, 2014
Akryl, technika własna na płótnie, 140 x 100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
Akryl i olej na płótnie, 100x140cm
Opisany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: Edyta Hul "Zwierzę 8-1" 2014 Gdańsk
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
Olej i technika własna na płótnie, 60x50 cm
Opisany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: Edyta Hul 2015
HUL Edyta (ur. 1986)
Technika własna na płótnie, 100x140 cm
Opisany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
Olej, technika własna na płótnie, 92x73 cm
Opisany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
Olej na płótnie, 100 x 140 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl na płótnie, 140x100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Edyta Hul 2015
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl na płótnie, 120x100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: EDYTA HUL GDAŃSK 2014 "ZWIERZĘ VI-VII"
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Edyta Hul 2014 ROK GDAŃSK ZWIERZĘ 14-23
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej na płótnie, 140x100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 100x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
HUL Edyta (ur. 1986)
technika własna, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: "Dżungla V" Edyta Hul Gdańsk 2014
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl, techn mieszana, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 120 x 150 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana na płótnie, 140x100 cm
sygnowany na odwrocie Edyta Hul 2014
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: "Karakal I" /Edyta Hul/ 2014/ GDAŃSK
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana, płótno 140 x 100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana na płótnie
140x100 cm
Opisany na odwrocie: "Zwierzę 14-III" Edyta Hul 2014 Gdańsk
HUL Edyta (ur. 1986)
Opisany na odwrocie: Edyta Hul Zwierzę 14-II
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: "ZWIERZĘ 13-XXXIV" Edyta Hul Gdańsk 2014
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
mieszana na płótnie, 140x100 cm,
Opisany na odwrocie: Edyta Hul Gdańsk 2013, Zwierzę 13-I
HUL Edyta (ur. 1986)
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej i akryl na płótnie, 100x140 cm
sygnowany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
mieszana na płótnie, 100x140 cm
sygnowany na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
technika mieszana, płótno, 140 x 100 cm
HUL Edyta (ur. 1986)
Akryl/olej na płótnie, 140 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie Edyta Hul/2013
HUL Edyta (ur. 1986)
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno, 140x100 cm
opisany na odwrocie: EDYTA HUL Z13-XI GDAŃSK 2013
HUL Edyta (ur. 1986)
olej i akryl na płótnie,
100x140 cm,
opisany na odwrocie: Edyta Hul 2013
HUL Edyta (ur. 1986)
technika własna, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 100 x 100,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej i akryl na płótnie
100x100 cm
Opisany na odwrocie: Edyta Hul/2013/Zwierzę 13-XVIII
HUL Edyta (ur. 1986)
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl, technika własna, płótno, 140x100 cm
opisany na odwrocie: EDYTA HUL
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 100 x 140,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
Akryl i technika własna na płótnie
100x140 cm
Podpisany na odrwocie: Edyta Hul/2013
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. na odwrocie: Edyta Hull/Zwierzę 13- III/Gdańsk 2013
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, technika własna, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
technika własna, olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
olej/akryl/płótno, 140x140 cm
sygn. na odwrocie: Edyta Hull/2012
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, akryl, technika własna, płótno, 110 x 135 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 110 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
HUL Edyta (ur. 1986)
akryl, olej, płótno, 150 x 110 cm;
sygn. na odwrocie
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno,
150 x 110 cm;
sygn. na odwrocie: Edyta Hul / 2010 / Gdańsk
HUL Edyta (ur. 1986)
olej, płótno;
130 x 97 cm;
sygn. z tyłu na blejtramie: Edyta Hul 2010