JESCHKE Jarek (ur. 1977 Kożuchów)
Bez tytułu (z cyklu Obrazy o latach osiemdziesiątych), 2008 r.
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'jarekjeschke | 2008 "bez tytułu" olej na płótnie | 60 x 80'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 30x24 cm
opisany na odwrocie: Jarosław Jeschke Moron 2013 olej, płótno 30x24
Deszcz - 16 maja 2016 Zielona Góra, 2016
olej, płótno, 18x13 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke 2016 "Deszcz - 16 maja 2016 Zielona Góra" olej na płótnie 18x13
bez tytułu z cyklu Principium, 2009
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke z cyklu "Principum" "Bez tytułu"
Z cyklu Obrazy z wielkiej płyty, 2004 r.
olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JarekJeschke | 2004 | olej na płótnie | 130 x 110 | z cyklu "Obrazy z wielkiej płyty" '
- "Osiedle Słoneczne", Galeria Klimy Bocheńskiej, Warszawa, 2006
- "Obraz Roku 2004", Królikarnia, Warszawa, 2005
akryl, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke "Bez tytułu" akryl na plótnie 50x50
olej, płótno, śr. 30 cm,
sygn. na odwrocie ; Jarek Jeschke/2011/Joy Divsion
olej/płótno,
20 x 30 cm
na odwrociu opisany: `jarekjeschke | 2008`
Z cyklu Principuim - Bez tytułu, 2009 r.
olej/płótno,
41 x 33 cm
na odwrociu opisany: `jarek jeschke 2009