KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płótno, 170 x 190 cm,
sygn. na odwrocie: 'Kamil Kukla | 18SLI'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płyta, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: KAMIL KUKLA | 10BE4
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płótno,
160 x 160 cm,
sygnowany na odwrocie: "Kamil Kukla | 17PRY"
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płótno, 160 x 160 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Kamil | Kukla | 18T5T’
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta, 100 x 70 cm
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płótno, 170 x 170 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Kamil | Kukla | 17JAS'
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej na płótnie, 150 x 150 cm
sygnowany na odwrociu
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płótno, 170 x 190 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Kamil | Kukla | 16TOM'
- KA-MU-FLAŻ. Sztuka, której nie widać, Galeria Szara Kamienica, Kraków, 4.12.2016-5.01.2017
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
piórko, tusz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
piórko, tusz, papier; 32 x 24 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
bez tytułu
mezzotinta, akwaforta E/A, 64,5 x 42,5 cm
sygn. na dole: K. Kukla ’12 Bez tytułu 3/10
Ciało II
mezzotinta 1/10, 40 x 65 cm
sygn. na dole: K. Kukla ’11 Ciało II 1/10
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płótno, 180 x 180 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'KAMIL | KUKLA | 17YLL'
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płyta; 53 x 69 cm;
sygn. na odwrocie p. g.: KAMIL KUKLA;
oraz tytuł p. d.: 10GGL.
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej na płycie, bez tytułu, 70 x 100 cm,
sygn.
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płyta, 90 x 90 cm
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta,
80 x 100 cm,
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej /płyta, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'KAMIL KUKLA | 10 PAJ'
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta HDF, 60 x 59 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL | KUKLA | 10BUL`
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta HDF,
90 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Kamil Kukla | 10 ZBO`
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płyta, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Kamil Kukla 10DID
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej, płyta, 90 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Kamil Kukla 11 OSM
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta hdf,
60 x 85 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL KUKLA | 10 MUR`
KUKLA Kamil (ur. 1989 Tarnów)
olej/płyta hdf, 90 x 60 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL | KUKLA | 10ZAM`