SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Dreaming z cyklu Mirrors, 2018 r.
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Reflection z cyklu Mirrors, 2018 r.
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Frozen z cyklu Mirrors, 2018 r.
sygnowany l. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 2 x 40 x 30 cm, sygn. p.d.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 140 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
The Sound of Silence II, 2017 r.
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Sygnowany p. d. róg:
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x50 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie, 100x100cm
Sygnowany p. d. róg
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
At Midnight z cyklu FACES, 2017r.
akryl na płótnie, 100x100cm
Sygnowany p. d. róg.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie
80 x 60 cm
sygn. p/d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
The Sound of Silence z nowego cyklu FACES, 2017r.
akryl na płótnie, 100x100cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 140 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie, 100x100cm.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie, 100x100cm,
Sygnowany p. d. róg
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
120x100 cm, akryl na płótnie
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie, 100x100cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie , 100 x 100 cm
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
140x80 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Akryl na płótnie, 100x100 cm
Sygn. p. d.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Early Morning on the Beach, 2016 r.
akryl/płótno
120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Be the Miracle of Change (2015)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100.5 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Sister Moon be my guide 2, 2015
akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
She is Just Another Girl, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
na odwrociu nalepka wystawowa z Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie 100 x 100 cm
sygn. p.d. Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn.p.d.
akryl, płótno, 100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Sister Moon be My Guide, 2014 r.
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Sęk.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
120 x 100 cm, płótno akryl,
sygn. ld. Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie 100 x 100 cm,
sygn. p.d. Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl płótno 70 x 50 cm
sygn. ld. Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Morning with Francesca, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
She looks like rain 3, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80.5x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100.5 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płóto, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Remember Summer 2-dyptyk (2013)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm, 70x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
She Looks Like Rain 2, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn.p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
120x100,
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
100x120,
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
120x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100x120 cm,
sygn. na licu p.d. /SĘK/
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d., akryl, płótno, 70x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowana p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. l.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
90x70 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
80x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
81x65 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
90x70 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)