DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
Nowy Jork, czwarta rano, 1988 r.
offset/papier, 94 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'W. DYBOWSKI '88'
stan zachowania: bardzo dobry
cena wywoławcza: Wykup abonament
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
zobacz pełny opis >>
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
Plakat do filmu W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów, 1984
"W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów", 1984 w reżyserii Andrzeja Kotkowskiego
offset barwny, papier; 95,5 x 67,6 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: W. Dybowski 84;
ozn. ZGK, Druk. Im. K. Miarki w Mikołowie, zam. 8731/ 1400/84,7450 T-9
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
Plakat do filmu Kim jest ten człowiek, 1985
"Kim jest ten człowiek", 1985 w reżyserii Czesława i Ewy Petelskich
offset barwny, papier; 95,5 x 67 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi
u dołu: W. Dybowski 85;
ozn. ZGG 438 B-1 N-97 5200 egz.
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
KLĄTWA DOLINY WĘŻY (2), 1988 R.
offset/papier,
95,5 x 67,5 cm
sygn. p.d.: `Dybowski 88`
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
offset/papier,
94,5 x 66 cm
sygn. l.d.: `Dybowski 88`
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
CZY LECI Z NAMI PILOT, 1984 R.
offset/papier,
95,5 x 67 cm
sygn. l.d.: `Dybowski 84`
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
OBCY - DECYDUJĄCE STARCIE, 1987 R.
offset/papier,
97,5 x 67 cm
sygn. l.śr..: `W.Dybowski 87`
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
NOWY JORK, CZWARTA RANO, 1988 R.
offset/papier,
94,5 x 67 cm
sygn. l.d.: `W.Dybowski 88`
DYBOWSKI Witold (ur. 1958)
offset/papier,
97 x 67 cm
sygn. l.d.: `W.Dybowski`84`