GOLDKORN Georges (1905 Szydłowice - 1961 Paryż)
olej/płótno, 28 x 40 cm
sygnowany l.d.: 'Goldkorn'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 28 x 40 cm
sygnowany l.d.: 'Goldkorn'
olej/płótno, 28 x 40 cm
olej, płótno
sygn. i dat. l.d.: "Goldkorn 55"
84 x 67 cm
olej, płótno
sygn. l.d.: "Goldkorn", dat. na odwrocie: 1946, contresignée "Goldkorn Georges"
81,50 x 65 cm
bibliografia : Alain Bosquet, "Goldkorn", 1975, reproduit p. 7
olej, płótno
sygn. p.d.: "Goldkorn", sygn. i opisany na odwrocie: "Goldkorn femme se coiffant"
82 x 65 cm
bibliografia : Alain Bosquet, "Goldkorn", 1975, reproduit p. 19
JEUNE FILLE EN ROUGE, ok. 1930
Olej, płótno
sygn. p.d.: "Goldkorn"
35 x 46 cm