SŁAWIŃSKI Stefan (1948 - 2011)
pisak, ołówek, papier; 86 x 61 cm (wymiar arkusza naklejonego na piankę);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem l. d.: Usidlenie, p. d.: SŁAW 2005.
cena wywoławcza: Wykup abonament
pisak, ołówek, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza naklejonego na piankę);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem l. d.: Razem, p. d.: SŁAW 2010.
tusz, rysiki, cienkopis, papier; 80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: SŁAW 2010, l. d. opisany: - wspólna przestrzeń IV -.
tusz, rysiki, cienkopis, papier; 66 x 51 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: SŁAW 2010.
akwaforta, tusz lawowany, papier;
66 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Sławiński 1978 (ołówkiem); tytuł l. d.: "Ogrody
szpitalne" 3/25 (ołówkiem)
szpitalne" 3/25 (ołówkiem)
Pierwsza część większej czułości
tusz, papier,
70 x 50 cm
estymacja 1 500 - 6 000 zł