KĘDZIERSKI Dawid (ur. 1984)
technika mieszana, farby przemysłowe, płyta, 100 x 90 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KĘDZIERSKI Dawid (ur. 1984)
KĘDZIERSKI Dawid (ur. 1984)
farby przemysłowe, tech. mieszana, klej i olej, płyta pilśniowa, 71x93 cm,
sygn. p.d. DENVER i na odwrocie: 2012 D. KĘDZIERSKI "DENVER"
KĘDZIERSKI Dawid (ur. 1984)
farby przemysłowe/klej/olej/płyta, 100 x 90 cm
KĘDZIERSKI Dawid (ur. 1984)
Dewiza i poszczególne komponenty
Technika mieszana, olej spray, płyta pilśniowa, 106 x 58,5 cm,
sygn. na odwrocie oraz opis autorski.
KĘDZIERSKI Dawid (ur. 1984)
KĘDZIERSKI Dawid (ur. 1984)
technika własna;
17,6 x 28,2 cm;
sygn. na odwrocie: Dawid Kędzierski "Denver" 2009