SUŁEK-MALINOWSKA Joanna (ur. 1969, Bielsko-Biała)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'JSM2018r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Inny wymiar" | akryl 2018 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM 2019'
na odwrociu opisany: ‘Joanna Sułek-Malinowska | “Powiew wiosny” | akryl 2019 r.‘
Akryl, płótno, 45 x 78 cm,
sygn. p.d.: JSM 2017 r., opis autorski na odwrocie.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Ulotne" | akryl 2018 r.'
akryl na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘JSM2018r.’
opisany na odwrociu: ‘Joanna Sułek-Malinowska | „W sieci” | akryl 2018 r.’
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
akryl/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Kokietka" | akryl 2018 r.'
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygn. na odwrocie: „Joanna Sułek Malinowska „Most” akryl 2015”
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
Jest wiaderko, jest zabawa, 2018
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
akryl na płótnie, 65 x 92 cm
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
akryl na płótnie, 120x80cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Joanna Sułek-Malinowska Pochmurne, 2016r. akryl, 120x80cm’
Akryl, płótno, 45 x 78 cm,
olej na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.
akryl na płótnie, 100x70 cm
sygnowany p d. róg: ‘JSM2017r.’
opisany na odwrocie: ‘Joanna Sułek Malinowska "Kuse bikini" akryl 2017r.’
akryl na płótnie, 40x80cm.
Sygn. p. d. róg JSM2017r., opisany na odwrocie
Akryl, płótno, 40 x 50 cm, 2017
sygn. p.d.: JSM 2017 r. i na odwrocie, oprawiony.
akryl, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. p.d.: JSM2017r. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 120x40 cm
opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska "Dynamika przestrzeni I" 120x40 akryl 2016 r.
akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2017r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Na biegunach" | akryl 2017 r.'
akryl na płótnie, 40x50 cm
Sygnowany p. d. róg: JSM2017, opisany na odwrocie
akryl, płótno, 120x40 cm
opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska "Dynamika przestrzeni II" 120x40 akryl 2016 r.
akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM 2017 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Szwendacze" | akryl 2017 r.'
akryl, płótno, 120x81 cm
opisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska "Chromosfera IV" 120x81 akryl 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2017 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Beztroska" | akryl 2017 r.'
akryl na płótnie, 100x70cm
Akryl, płótno, 50 x 40 cm, 2016,
sygn. p.d.: JSM2016r i opisana na odwrocie.
akryl na płótnie, 100x80cm,
akryl/płótno, 40 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2016r.'
akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p. d.: JSM r. oraz na odwrocie
akryl/płótno, 50 x 40 cm
Akryl na płótnie, 80x120 cm
Opisany na odwrocie
akryl/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sułek-Malinowska | ''Powitanie'' | akryl 2015 r.'
akryl, płótno, 73 x 116 cm,sygn. na odwrocie
Dynamika przestrzeni I, II, III, tryptyk, 2016
akryl na płótnie, 3x120x40cm, opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
akryl/płótno, 60 x 70 cm
synowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sułek-Malinowska | ''Tekstylnie'' | akryl 2015 r.'
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 80x120cm
Opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 81 x 120 cm
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` `Joanna Sułek-Malinowska | "Czas na rybkę" | akryl 2015 r.`
Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 140 x 100 cm
Akryl na płótnie, 89 x 146 cm
akryl/płótno, 40 x 50 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 73 x 116 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany p.d.: `JSM 2015`
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | ``Mała Lotta`` | akryl 2015`
akryl, płótno, 73 x 116 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska akryl "Seaside" 2014 r.
akryl na płótnie, 100x50 cm
akryl/płótno, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | akryl 2014 | ``Rozmiar 38```
akryl, pótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska.
akryl, płótno, 100x50 cm
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl 100 x 50 cm
akryl/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | Przy-stóp-nik | akryl 2014`
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | AKRYL | 2011 r. | "Wierny przyjaciel"`
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | technika: akryl | tytuł: "slowly" | rok: 2014`
Raz, dwa, trzy czarownica patrzy, 2012 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Joanna | Sułek-Malinowska | "Raz, dwa, trzy czarownica patrzy" | Akryl 2012 r.`
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sułek-Malinowska | Akryl | 2009 r. | "Dziewczyna"`
akryl/płótno,
60 x 80 cm,
sygn.