BOROWSKI Winicjusz
Z cyklu: Obrazy patriotyczne Gabinet zasłużonego dyrektora, 1984 r.
akryl na płótnie, 100 x 150 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOROWSKI Winicjusz
akryl, polimer na tekturze, 40 x 70 cm, sygn.
BOROWSKI Winicjusz
akryl, polimer/tektura, sklejka, 49 x 49 cm, sygn.
BOROWSKI Winicjusz
Z cyklu: Opowieści o niczym Madagaskar, 1992 r.
akryl/płótno,
162 x 102 cm.
sygn.
BOROWSKI Winicjusz
akryl/tektura,
40 x 70 cm,
sygn.