KARP Malwina (ur. 1986, Głuszyca)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: „Malwina Karp, Cykl – W drodze...”
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d. Karp 2013 r., opisany na odwrocie: Malwina Karp 2013 r. Kazimierz 1 olej na płótnie
olej, płótno, 40x50 cm,
sygn. p.d.: Mavi Karp 2014 r.
olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 100x100 cm
sygn. na blejtramie: Malwina/Karp