BOFILL Antoine (1875 - 1925)
brąz, odlew polerowany; wys. 40,5 cm, szer. 17,5 cm, głęb. 13,5 cm.
Hiszpania, Barcelona; odlew Francja, pocz. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOFILL Antoine (1875 - 1925)
brąz patynowany, wys. 29 cm;
sygn. A. Bofill, z przodu tabliczka: MENDIANTE ARABE; na podstawie znak paryskiej odlewni: BRONZE GARANTI AU TITRE/ PARIS
BOFILL Antoine (1875 - 1925)
brąz patynowany
wys. 64,5 cm
sygn. na podstawie: A. Bofill
stempel odlewni: F. P SANSON SUCC. NEUERWALL 4 HAMBURG
na podstawie tabliczka z francuskim tytułem rzeźby i fragmentem wiersza Coppée z 1880 o tym samym tytule: …Sauvon-les! | Un canot a la mer ou nous lâches | Le mien si vous voulez... | FRANÇOIS COPPÉE
BOFILL Antoine (1875 - 1925)
brąz patynowany, marmur,
wysokość: 63.4 cm
sygn.: A Bofill, na podstawie także En avant
stempel BRONZE GARANT I AU TITRE / LV/DEPOSE
na podstawie tabliczka z tytułem rzeźby i fragmentem wiersza F. Coppée:.... Sauvons-les! | Un cannot a la mer ou nous sommes lâches | Le mien si vous voulez
BOFILL Antoine (1875 - 1925)
BOFILL Antoine (1875 - 1925)
RYBAK RZUCAJźCY CUMĘ, przed 1910
brąz patynowany,
wysokość: 71.5 cm
sygnowany na podstawie: Bofill
cena wywoławcza: 11 000 PLN
BOFILL Antoine (1875 - 1925)
Dziewczyna z amforą, przed 1900
brąz patynowany,
wysokość: 54 cm
sygnowany na podstawie: A. Bofill