BOJARA Adam (ur. 1949)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej, płótno, 120 × 100 cm
opisany na odwrocie: „Anka”/100 × 120
ol. pł. 1989/Adam Bojara
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl/płótno, 65 x 81 cm, oprawiony (69 x 85 cm z ramą),
sygnowany p.d: 'A. Bojara',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '131 | Adam Bojara | „Gdańsk” | 81x65 | akryl | płótno | 2000r'
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl/płótno, 140 x 170 cm,
sygnowany p.d: 'A. Bojara',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Adam Bojara | O28 Akryl płótno | 140 x 170 | 2003'
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl na płótnie, 200 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl na płótnie, 110 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl/płótno, 81 x 100 cm, oprawiony,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' 92 | Adam Bojara | "Martwa natura" | 1999 r 100x81 | akryl | płótno'
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl/płótno, 140 x 170 cm,
sygnowany p.d: 'A. Bojara',
sygnowany, datowany i opisanyna na odwrociu: 'Z cyklu Demony | akryl, płótno 2009 | 170 x 140 | Adam Bojara'
BOJARA Adam (ur. 1949)
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl/płótno, 100 x 120 cm,
oprawiony, sygnowany p.d: 'A.Bojara' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ADAM BOJARA | Z CYKLU „KONIE” XI | akryl, płótno | 120/100 | 1998'
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej na płótnie, 150 x 170 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl/płótno, 170 x 140 cm,
sygnowany l.d: 'A.Bojara'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Adam Bojara | z cyklu „Konie” | akryl, płótno | 2004'
BOJARA Adam (ur. 1949)
ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE, 2000
olej na płótnie, 72 x 91 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl na płótnie, 140 x 200 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej na płótnie, 170 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl/płótno, 81 x 100 cm
oprawiony, sygnowany l.d: 'A. Bojara' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '92 | Adam Bojara | "Martwa Natura" | 1999 r. 100 x 81 | akryl | płótno'
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl na płótnie, 170 x 160 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej na płótnie, 170 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl, płótno; 30 x 21 cm
Sygnowany na p-p: A. Bojara
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl, płótno; 81 x 65 cm
Sygnowany p.d.: A. Bojara; sygnowany, opisany na odwrocie
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: A Bojara; sygnowany, opisany na odwrocie
BOJARA Adam (ur. 1949)
Olej na płótnie, 150 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl na płótnie, 140 x 110 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
BOJARA Adam (ur. 1949)
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl na płótnie, 170 x 140 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
Akryl na płótnie, 140 x 200 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
BOJARA Adam (ur. 1949)
akryl na płótnie
65 x 81 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej na płótnie
50 x 61 cm
BOJARA Adam (ur. 1949)
olej, płótno
81 x 60 cm