SHEYBAL Adam (1894-1965)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 17,5 × 23,5 cm; odbitka autorska, fotografia nieznacznie uszkodzona, nakład: nieokreślony vintage print
cena wywoławcza: Wykup abonament
SHEYBAL Adam (1894-1965)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 23,5 × 18 cm; opisana na odwrocie ołówkiem, pieczęć autorska na odwrocie; odbitka autorska, fotografia nieznacznie uszkodzona, nakład: nieokreślony vintage print
SHEYBAL Adam (1894-1965)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 26 x 38 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat., opisana na odwrocie ołówkiem: Przez szybę samochodu..., brom, 1957; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
SHEYBAL Adam (1894-1965)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 30 x 40 cm; sygn.,dat., opisana na odwrocie ołówkiem: Deseń, brom, 1957 oraz pieczęć autorska; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
SHEYBAL Adam (1894-1965)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 28,5 x 39,5 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie: l.d.: Polska - Pologne, Scena z Moto - crossu, brom oraz pieczęć autorska; odbitka autorska, nakład: 1/1, vintage print
SHEYBAL Adam (1894-1965)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 27,5 x 37 cm (w świetle passepartout), sygn. ma odwrocie (ołówkiem) oraz pieczątka wystawowa; odbitka autorska, nakład nieokreślony, vintage print
SHEYBAL Adam (1894-1965)
W pracowni dekoratora P.D., 1956-58
fotografia czarno-biała, brom, papier, 27,5 x 37 cm (w świetle passepartout); sygn. ma odwrocie (ołówkiem); odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print