ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
assemblage, akryl, płótno
47x30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Złoty urok burżuazji z cyklu Folk lokalny (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x50 cm (52.5x52.5 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Wielka improwizacja II z cyklu Folk lokalny (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 49 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2019'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "PINIATA II", 2019'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
50x50 (52.5x52.5 z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Off Piotrkowska z cyklu „Folk lokalny”(2019)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
23x23 (25x25 z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
23x23 (25x25 z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 52 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "WYSPA TAJEMNIC IV" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 53 x 53 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "PINIATA" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 133 x 133 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Na dziedzińcu z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm (93x93 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
23x23 cm (25x25 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
23x23 cm (25x25 cm z ramą)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 110 x 110 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "LA FRIDA CAFE" | Z CYKLU FOLK LOKALNY | 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Dom wschodzącego słońca z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Brama miasta z cyklu Kapsuły czasu (2018)
sygn. dat. p.d.
szklany klosz, akryl, płótno, spray, tektura, drewniana podstawa, lampka ledowa wys.47 cm, śr.25 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 81 x 60 cm
sygn. l.d.: PZ '2010
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "BEZPIECZNA PRZYSTAŃ." | 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
La friterie z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Księżycowa dolina z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
61.5x31.5 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
W głębi lasu z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
61.5x31.5 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 120 x 90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "FOLK LOKALNY VI." 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'PZ 2018'
na odwrociu opisany: ' PAULINA ZALEWSKA "FOLK LOKALNY IV". 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
tryptyk, akryl, płótno, 60 x 60 cm, 120 x 100 cm, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "FOLK LOKALNY III" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 120 x 90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: 'PZ 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "GÓRA SYNAJ" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x80 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Muzeum Miasta Łodzi (2017).
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
130x110 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2017'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA ''SJESTA II'' 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA ŁOWCA MARZEŃ 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | FOLK LOKALNY II | 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "W BLASKU KSIĘŻYCA" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/deska, 61 x 61 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "DZIECI Z BULLERBYN" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2017'
opisany na odwrociu: 'PAULINA ZALEWSKA "GWIEZDNY PYŁ" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
31.5x61 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
31.5x61 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "POJEDYNEK MOPSÓW" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA | POWRÓT | DO DOMU | 2017''
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
31x61 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
61x31 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.
akryl, drewno
wys.52, blat 61x61 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | CHORAŁ MŁODOŚCI | 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 90 x 90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Herbatka u Tiffany'ego, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "HERBATKA U TIFFANY'EGO" 2017'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 90 x 90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "SCHODY CHARONA: 2017" '
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x110 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno
100 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2016'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "LEGO DEKONSTRUKCJI" 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2016'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "KRYSZTAŁOWA NOC." 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x60 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Kryształy namiętności, 2016 r.
akryl/płótno, 90 x 110 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "KRYSZTAŁY NAMIĘTNOŚCI", 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Księżycowa przystań, tryptyk, 2016 r.
akryl/płótno,(100 x 70) x1, (50 x 50) x2
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "KSIĘŻYCOWA PRZYSTAŃ." TRYPTYK 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 160 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Księżycowa impresja-tryptyk (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm, 60x60 cm, 60x60 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: PZ 2016
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA ''ŚWIETLNY POŁÓW'' 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno
100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "RATUSZ W KORCZAKOWIE" 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Amsterdamski gondolier, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.'PZ 2016'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA 2016 "AMSTERDAMSKI GONDOLIER"'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno,100x70cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2016' '
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | ''SPACER W CHMURACH.'' | 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2015' '
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA ''KSIĘŻYC W PĄCZKU.'' 2015' '
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA ''DELTA SAMOTNOŚCI.'' 2015''
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA "GREEN ZONE." 2015` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA "BAŁTYCKIE SZPROTKI." 2015` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Peter w krainie fiordów (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `PAULINA ZALEWSKA "WSPOMNIENIE." 2015` 70 CM x 90 CM`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA | ``NAD POLAMI``. 2015.`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``POŻEGNANIE.`` 2015` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``PARADE COW.`` 2015` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015 oraz opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA LETNISKO 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Masza z cyklu Trzy siostry (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Irina z cyklu Trzy siostry (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Olga z cyklu Trzy siostry (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | ``PRZEZNACZENIE.`` 2015``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 cm x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``ŚLADAMI ARTEMIDY``. 2015`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 80x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p. d.: PZ
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``COW PARADE.`` 2015``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 70x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 80x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótnie, 90 x 100 cm,
sygn. p.d. PZ
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``POŁÓW II``. 2014``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie,
100x70 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Paulina Zalewska/Ruchome schody/2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d. : PZ 2014 oraz na odwrocie: Paulina Zalewska, Księżycowy tenis II, 2014.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA, ROZMOWA Z KSIĘŻYCEM 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Dżem, marmolada i konfitura, 2014
akryl, płótno, 90 cm x 80 cm,
sygn. p.d. PZ 2014.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Paulina Zalewska | Kariatyda 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Paulina Zalewska | Mamma Mia 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 120x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. monogramem PZ2014, opisany na blejtramie: PAULINA ZALEWSKA TĘCZOWY MUSIC BOX 2014 r.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 120 x 2 cm,
sygn. p.d.: PZ 2014 oraz na odwrocie
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | ``ZARAZ WRACAM`: 2014``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Stary niedźwiedź mocno śpi (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
100x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Dmuchawce, latawce, wiatr, 2014
akryl, płótno, 120 x 40 cm,
sygn.p.d.: PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | ``NA STARYM RYNKU.`` 2014``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "PZ 2014"
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d. PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | GRA W KLASY 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: PZ 2014, opisany na blejtramie: PAULINA ZALEWSKA "SPOTKANIE" 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Przesyłka do rąk własnych (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d. 2014 P.Z.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 88 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "PRZYSTANEK MAROKO" 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Kraina mlekiem i miodem płynąca, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "KRAINA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA`: 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno 70x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA `POŁÓW`. 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. PZ2014 oraz na odwrocie 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, sygn. p.d.: PZ2014
opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA "ZIMOWE POPOŁUDNIE" 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p. d.: PZ 2014 oraz na odwrocie: Paulina Zalewska / Córka samurajów / 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "OLIMPIA" 2014"
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "LAST MINUTE" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
ol.akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "BIG SALE." 2013``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej, płótno, 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p.d.: PZ 2013;
opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA | GOLD JAPAN | 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "SWEET KISS" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: PZ 2013,
opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA "CROCODILES TAIRS" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ 2013 oraz na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA Rising star 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: P.Z.2013 oraz na odwrocie; 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d.: P.Z.2013 oraz na odwrocie; 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
120x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn.p.d.: PZ 2013 oraz na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA NOTHING THREE TIMES 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "POWRÓT AFRODYTY" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Trzy metry nad niebem, 2013 r.
akryl, olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "TRZY METRY NAD NIEBIEM" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, olej, płótno,
120x80,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, olej, płótno,
80x120,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, olej, płótno,
80x100,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. i dat. p.d.: PZ 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Wyprawa na wyspę Rossa, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | WYPRAWA NA WYSPE ROSSA 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. l.d.: PZ 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: `PZ | 2013``
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "SAMSARA" 2013``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2013
sygn. l.d.: PZ 2013 oraz na odwrocie.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
60x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
70x60 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, collage, płótno,
70x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "PARKAN ŚWIADOMOŚCI" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, płótno,
90x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno,
70x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.,
akryl, płótno,
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2012`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | NIMFETKA 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2012`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | PERSONA NON GRATA 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d., akryl, płótno, 73x92 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d., akryl, płótno, 100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno 70 X 100 cm,
sygn. p. d. P Z 2012
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
70x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
100x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
70x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2012`
na odwrociu opisany: `Paulina Zalewska | "Szaleńczy lot" 2012` `
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d. `P Z 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2012`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "STRUNY CZASU" 2012`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2012`
na odwrociu opisany
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. i dat. p.d.: PZ 2012,
sygn., dat. i opis na odwrocie
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 40 x 120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Przedmieście pełne deserów (2011)
sygn.p.d.
akryl, płótno
80x80cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
90x80cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.p.d.
akryl, płótno
60x100cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2011`
na odwrociu opisany: ` "FATAMORGANA" | PAULINA ZALEWSKA | 2011`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
81x60
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x120
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x120
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Ostatnie tango w Paryżu (2010)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
120x60
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. l.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x70