KARYŁOWSKI Andrzej Bronisław (1882 Warszawa - 1944 tamże)
cena wywoławcza: Wykup abonament
WIDOK NA FARĘ w KAZIMIERZU, 1931 [?]
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 29 x 38 cm,
sygnowany i datowany p.d. "1931 [?] /Karyłowicz"
Kazimierz Dolny - widok na rynek i kościół Farny
olej, płótno, tektura, 39,5 x 30 cm
sygn. p.d.: Bronisław Karyłowicz
PEJZAŻ MIEJSKI Z KOŚCIOŁEM, 1927
Olej, tektura; 34,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: A. Karyłowski
Na odwrocie częściowo zdarta nalepka wypełniona czarnym atramentem: (?) WA PRAC | (?)łowskiego i prof. Ujhelyi | (?)MINIE | 1927 | (?) łowski |(?) imina | nieczytelny podpis
Olej, tektura; 34,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: A. Karyłowski
Olej, tektura; 34,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: A. Karyłowski