KISIELEWICZ Justyna
akryl/płótno,
30 x 80 cm,
sygn
cena wywoławcza: Wykup abonament
KISIELEWICZ Justyna
akryl/płótno, 30 x 80 cm
na odwrociu opisany: `MIAMI BEACH | J. Kisielewicz`
KISIELEWICZ Justyna
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'Justyna Kisielewicz | olej, płótno, 2011 | 'The graudate' '
KISIELEWICZ Justyna
olej/płótno,
100 x 100 cm
opisany na odwrociu
KISIELEWICZ Justyna
olej/płótno,
70 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrociu
KISIELEWICZ Justyna
olej/płótno,
73 x 92 cm
sygn. na odwrocie: `J.Kisielewicz`
KISIELEWICZ Justyna
tempera żółtkowa/płótno,
70 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Justyna Kisielewicz / 2009` oraz na blejtramie