HORYD Józef (1898 Wilno - 1939 zginął pod Wilnem)
olej, płótno; 57,5 x 82,5 cm;
sygn. l. d.: J. Horyd (słabo czytelna);
na odwrocie na płótnie nalepka z tytułem: Pejzaż tatrzański oraz imieniem i nazwiskiem autora.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno;
47 x 65 cm
Na odwrocie nalepka Instytutu Propagandy Sztuki wypełniona czarnym
atramentem: Autor Józef Horyd Tytuł dzieła Pejzaż zimowy Cena 200 zł
Podpis autora Józef Horyd
olej, tektura; 28 x 35 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu monogramem wiązanym: HJ