KALINOWSKI Kacper
olej, papier, 30 x 46 cm w świetle passe-partout, 61 x 77 cm w oprawie
sygn. p.d.: Kalinowski MMXVIII
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALINOWSKI Kacper
olej, papier, 37x57 cm w świetle passe-partout, 68x88 cm w oprawie
sygn. l.d.: Kalinovski M M XVIII
KALINOWSKI Kacper
KALINOWSKI Kacper
KALINOWSKI Kacper
KALINOWSKI Kacper
KALINOWSKI Kacper