BORKOWSKA Katarzyna (ur. 1974)
olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.g.: monogramem, opisany na odwrocie: Narkoza Katarzyna Borkowska 2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
Suknia ze spektaklu Śmierć i dziewczyna, 2015 r.
tkanina, lateks,dł. ok. 160 cm
Teatr Polski, Wrocław, Elfriede Jelinek, reż. Ewelina Marciniak
olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: “Niebieskie domy” Katarzyna Borkowska 2019
olej, płótno, 80 x 100 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Ptasidrzew" 2019 r.
Dziewczynka z ptaszkiem w dłoni, 2019
olej, płótno, 100x60 cm
sygn. p.d., opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska “Dziewczynka z ptaszkiem w dłoni” 2019
olej, płótno, 80 x 100 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Skradzione magnolie” 2019 r.
olej, płótno, 90x60 cm,
sygn. l.d., opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Bez tytułu” 2016 r.
olej, płótno, 65 x 46 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska "Despacito" 2017 r.
wklęsłodruk/papier
70 x 100 cm