BOCHEŃSKI Jan (1888 Hrubieszów - 1944 Łubienko)
Scena rodzajowa z kobietami pracującymi na polu, 1907 r.
olej/płótno, 43 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Bocheński 1907'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 63 x 74 cm
sygnowany l.d.: 'J. BOCHEŃSKI'
olej/płótno, 50 x 41 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Bocheński | Wisła 1910'
Widok na Pragę z Wybrzeża Kościuszkowskiego, 1923 r.
olej/tektura, 19 x 28,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.Bocheński | Warszawa - 1923`
olej/płótno, 50 x 41 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J. Bocheński | Wisła 1910`
olej/płótno, 43 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Bocheński 1907`
olej/płótno, 63 x 74 cm
sygnowany l.d.: `J. BOCHEŃSKI`
olej/płótno, 54 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: `JB 1918`
ODWROCIE: 1) papierowa naklejka z Salonu Dorocznego; 2) papierowa naklejka z Fabryki Wyrobów Drzewnych w Stryszowie; 3) papierowa naklejka z fabryki Wyrobów "Martel"
WIDOK NA KATEDRĘ ŚW. FLORIANA NA PRADZE
Z WYBRZEŻA KOŚCIUSZKOWSKIEGO, 1923
Olej, tektura; 21 x 30,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Bocheński | Warszawa 1923
Wybrzeże Kościuszkowskie z widokiem na koEcioł św. Floriana na Pradze
olej, tektura, 20 x 30 cm;
sygn. p. d.: JBocheński / Warszawa 1923