BŁOCKI Włodzimierz (XX w.)
Akwaforta; wym.: 200 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: W. Błocki. Stan zachowania: grafika po konserwacji, naklejona na kartonowy podkład.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BŁOCKI Włodzimierz (XX w.)
BŁOCKI Włodzimierz (XX w.)
Akwaforta; wym.: 200 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: W. Błocki.
BŁOCKI Włodzimierz (XX w.)
Autolitografia barwna; wym.: 420 x 310 mm; plansza z teki Kraków 1911, wydanej przez Komitet Gospodarczy XI Zjazdu Lekarzy i Przyrodników Polskich w Krakowie. Stan bdb.
BŁOCKI Włodzimierz (XX w.)
BŁOCKI Włodzimierz (XX w.)