WÓJCIK Igor Jan (ur. 1983, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, olej, płótno, 120 x 90 cm
olej, płótno, 38x55 cm
sygn. p.d.: Igor Jan
olej, płótno, 100x90 cm
sygn. p.d.: Igor Jan, opisany na odwrocie: Igor Jan 2016
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d. Igor Jan
olej, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Igor Jan
akryl/płyta pilśniowa, 129 x 82 cm