GRACZEW Wasilij Lew Jakowlewicz (1831-1905)
brąz
wys.: 23,5 cm
sygn.: Fabr. O.F. "Woerffel" (cyrylicą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz patynowany;
wys. 15 cm, dł. 31 cm, szer. 11,5 cm;
Rosja, Petersburg, k. XIX w.
brąz;
wys. 12 cm, szer. 17 cm;
sygn. na postawie (cyrylicą): LP. GRACZEW
brąz; wys. 12 cm, szer. 17 cm;
Lampa naftowa z figurką nied¼wiadka
brąz, odlew cyzelowany, mosiądz, szkło;
wys. całk. 74 cm;
Rosja, Petersburg, proj. rze¼biarza Wasilija Graczewa;
k. XIX w.
brąz patynowany,
wysokość: 36 cm
sygnowany cyrylicą : ?. ??????.
Znak odlewni i napis ???.?.?.??????.?.??????????.