JUREWICZ Anna Maria (ur. 1981 r.)
sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
47.5x31
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
41.5x29.5
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
29x39.5
sygn. p.d.
akwarela,papier
37.6x27.5 (w świetle passe-partout )
sygn. na odwrocie
akwarela,papier
28.3x19.7 (w świetle passe-partout )
sygn. p.d.
akwarela,kredka,papier
Tajemnicza Góra-perspektywy deszczowe (2009)
sygn. p.d.
akwarela, papier
29x21
Tajemnicza Góra-wzrastanie (2009)
sygn. p.d.
akwarela, papier
29x21
Tajemnicza Góra-kretowiska (2008)
sygn. p.d.
akwarela, papier
29x21
sygn. p.d.
akwarela, papier
46x66.5 (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.
akwarela, papier
45x63 (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.
akwarela, papier
44x63 (w świetle passe-partout)