JAKUBOWICZ Paschalis
Pas kontuszowy czterostronny, lity
przędza jedwabna, nić srebrna i srebrna złocona; dł. 351 cm, szer. 33 cm.
Lipków, manufaktura Paschalisa Jakubowicza, 1791-1794.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAKUBOWICZ Paschalis
JAKUBOWICZ Paschalis
Przędza jedwabna, nić srebrna i srebrna złocona; dł. 351 cm, szer. 33 cm.
JAKUBOWICZ Paschalis
przędza jedwabna, nić srebrna i srebrna złocona; dł. 348, szer. 37 cm.
Warszawa lub Lipków, manufaktura Paschalisa Jakubowicza 1788-1790.
JAKUBOWICZ Paschalis
Pas kontuszowy, Warszawa - Lipków, 2 poł. XVIII w.
jedwab, nić metalowa, 350 x 31 cm;
sygn. w narożach głów: Paschalis. / Jakubowicz.
pas oprawiony w ramę za szkłem
Pas dwustronny, o głowach dwudzielnych z bukietami kwiatów. Wciąż w pasy poprzeczne z ornamentami na przemian geometrycznymi i kwiatowymi dwa przetarcia z drobnymi ubytkami, poza tym stan zachowania dobry.
JAKUBOWICZ Paschalis
PAS KONTUSZOWY, Warszawa - Lipków, 2 poł. XVIII w.
jedwab, nić metalowa,
350 x 31 cm,
sygnowany w narożach głów "Paschalis./Iakubowicz".