RUTA Dominika (ur. 1978, Chełmno)
olej/płótno, 81,5 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Ruta Dominika 2004
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 81,5 x 100 cm
olej/płótno, 2 x (81,5 x 100 cm)
sygn. i dat. na odwrociu dwukrotnie: Ruta Dominika 2004
olej/płótno, 58 x 78 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Ruta Dominika "Niebo", powyżej: Ruta Dominika
Fragmenty ziemi - tryptyk, 2015
olej, płótno 40 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
tusz na płótnie, 50 x 20 cm, sygn.
tusz, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
rysunek
43 x 55 cm
długopis, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d.
Akryl na płótnie, 60x60 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
akryl na płótnie, 60x60cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl na płótnie, 60x60 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
opisany na blejtramie
akryl, płótno, 60x60 cm
akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "Dom.r"
Coś wyrwało się z jej ciała, była w paru miejscach, 2008 r.
olej/płótno,
50 x 70 cm
sygn. na odwrocie: `Dominika Ruta`