JURGA Joanna
kolaż na płótnie, 120x90cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
JURGA Joanna
kolaż na płótnie
90x90 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
JURGA Joanna
akryl na płótnie, 90x90 cm
JURGA Joanna
Olej na płótnie, 70 x 140 (2x70 x 70) cm
Sygnowany z przodu, prawy górny róg
JURGA Joanna
kolaż na płótnie,
116x81 cm,
opisany na odwrocie: Joanna K Jurga (ASAI) 2013
JURGA Joanna
Przyszłość naszych dzieci, 2008
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: Joanna K. Jurga
JURGA Joanna
olej, malarstwo, 100x90 cm
JURGA Joanna
olej, płótno
82x66 cm
JURGA Joanna
olej, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.: Asai12
JURGA Joanna