DUDKIEWICZ Katarzyna (ur. 1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d., akryl, olej, płótno, 90x90 cm
sygn. na podstawie
patynowany mosiądz
11x13x9
sygn. na odwrocie
akryl,płótno
80x100
Joker to anioł w kłopocie (2009)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
90x90
sygn., brąz, 13x12x9