SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie, z wystawy "Transformers" w 2018/2019.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Akryl, płótno, 70 x 70 cm, 2017
sygn. i opisany na odwrocie.
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
105 x 105 cm olej na płótnie,sygn z tyłu centralnie 'SŁAWOMIR SHUTY 2017'
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Sławomir Shuty, 2017.
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Olej, płótno, 100 x 100 cm, 2015
sygn. na odwrocie.
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Olej, płótno, 110 x 110 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Psychodeliczne ćwiczenia z wycinanki łowickiej, 2014
olej na płótnie, 70x70 cm
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
akryl, płótno, 70 x 95 cm,
sygnowany na odwrocie: Sławomir Schuty 2014 "Wschód Wenus"
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
olej na płótnie, 70x70 cm
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
akryl. płótno, wym. 65 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Sławomir Shuty 2014
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Autoportret z kleszczem, 2013 r.
collage, szablon/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany: `S SHUTY | 2013`
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
Wszystko zaczęło się pruć, 2007 r.
olej/płótno, 190 x 190 cm
na odwrociu sygnowany
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
olej/płótno,
110 x 150 cm
na odwrociu sygnowany
SHUTY Sławomir (ur. 1973)
symboliczny nakład 250 egzemplarzy z których połowa zawiera błędy drukarskie, pierwsza powieść napisana w konwencji prozy rozlewiskowej opowieść o Krakowie i Nowej Hucie poczatku lat 90-tych
biały kruk
książka z komentarzem, uwagami i dedykacja od autora
17 x 10,5 cm