GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
olej na płótnie,
87 x 54 cm,
sygnowany u góry po lewej "T. Gadomski 1891."
cena wywoławcza: Wykup abonament
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
olej na płótnie,
87 x 54 cm,
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
Para portretów - Pani i Pana Schiffersteinów
olej, płótno naklejone na tekturę,
57 x 41 cm (w świetle oprawy);
portret kobiety sygn. p. d.: T. Gadomski. 1909;
portret męski sygn. p. d.: T. Gadomski 19... (ukryte pod oprawą)
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
portret kobiety sygn. p. d.: T. Gadomski. 1909; portret męski sygn. p. d.: T. Gadomski 19... (ukryte pod oprawą)
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
Portret młodego mężczyzny, 1907
pastel, papier żeberkowy brązowy,
60,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: TG/ 1907
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
sygn. p. d.: TG/ 1907
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
sygn. p. d.: TG/ 1907
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
olej na płótnie dublowanym, wym.: 104 x 55 cm,
sygn. l.g.: Tadeusz Gadomski 1889