PIĄTEK Maria (ur. 1964)
akryl na płótnie, 50 x 30 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
Z cyklu: Warszawa- miejsce zbiórki do ewakuacji W lusterku, 2008 r.
olej
akryl/ płótno
40 x 40
sygn.
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
Akryl, płótno;
140x 40 cm
Sygn. na odwrocie: MARIA PIĄTEK/ " Hello Marillyn" z cyklu / "Windowshopping"/ 140 x 40/ 2011/ akryl na płótnie
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
olej/płótno,
130 x 110 cm,
sygn.
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
Olej, akryl, płótno;
70 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: MARIA PIĄTEK/ "Poranny ból głowy"/ olej+akryl na płótnie/ 2009/ 70 x 50 cm
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
Wejście KK, z cyklu James Bond i inni, 2009/2010
Akryl, płótno
70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Maria Piątek / "Wejście KK" z cyklu "James Bond i inni"/ 20 x 50 2009/2010
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
Z cyklu: Warszawa-miejsce zbiórki do ewakuacji, To exit, 2008 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
olej/płótno,
100 x 100 cm,
sygn.
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn.: na odwrocie
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
PIĄTEK Maria (ur. 1964)
olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn.: na odwrocie