GOSTYŃSKI Henryk (ur. 1960, Warszawa)
technika autorska, tektura; 70 x 100 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany na odwrocie ramy: Gost. 1998 Parhen;
sygn. i dat. na odwrocie na szkle: podpis / 1998.
cena wywoławcza: Wykup abonament
papier, tusz, pędzel, piórko na papierze, 35 x 49 cm,
sygn. na licu w lewym dolnym rogu
olej, płótno, 38x46,5 cm
olej, płótno,
38x46,5 cm
Kobieta w czarnym słońcu, 1993 r.
tusz, piórko, papier, 52 x 35 cm sygn.: l.d. Henryk
Gostyński 1993, p.d.: nalepka z nr 17
Technika mieszana, płótno, 33 x 24 cm ( 3 sztuki)
sygn.: na odwrocie
technika mieszana, płótno, 2 x 34 x 36 cm i 1 x 46 x 38 cm
trzy prace, technika mieszana, płótno, każda z prac: 33 x 24 cm; opisane na odwrocie; sygn. i dat. na odwrocie: Gost. / 2005