KUNIKOWSKA-MIKULSKA Marta (ur. 1981)
olej na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `M.Kunikowska-Mikulska | 2012`
na odwrociu opisany na blejtramie: `GNIAZDO`
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Marta Kunikowska 2007.`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA KUNIKOWSKA-MIKULSKA | "ZIELARKA" 2007 | OLEJ PŁÓTNO`
sygn. p.d., litografia (3/11), 32x20 cm
sygn. l.d., olej, płótno, 65x54 cm
sygn. p.d.
kamienioryt
19.5x14
sygn. p.d.
litografia
31.5x20.5
sygn. p.d.
kamienioryt
20x15.5
sygn. p.d.
litografia
26.5x21
sygn. p.d.
litografia
30x34
sygn. p.d.
litografia
35x32.2
sygn. p.d.
kamienioryt
20x15.5
sygn. p.d.
litografia
49.5x35.5
sygn. p.d.
litografia
45x36
sygn.p.d., olej, płótno, 40x30
sygn.p.d., olej, płótno, 50x40
sygn.p.d., kamienioryt, 19x14
sygn. p.d., kamienioryt, 16.5x21 cm
sygn. l.d., olej, płótno, 50x100 cm
sygn. p.d., litografia barwna, 40x59 cm