AUTOR nierozpoznany, 1 połowa XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pałac Namiestnikowski w Warszawie
staloryt/papier, 11,4 x 16,9 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany na płycie nazwiskami artystów l.d.: 'Guillaumot del', śr.d.: 'Lemaitre direxit' oraz p.d.: 'Traversier Sc'
opisany na płycie śr.d.: 'Palais des Lieutenants du Roi à Varsovie', śr.g: 'POLOGNE' oraz p.g.: '48'
staloryt kolorowany/papier, 11,2 x 15,8 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany na płycie l.d.:'Vormser del' oraz p.d.: 'Lemaitre direxit'
opisany na płycie śr.d.: 'Galerie gothique à Willanow', śr.g.: 'POLOGNE' oraz p.g.: '36'
Popiersie księcia Józefa Poniatowskiego
biskwit, 18,5 x 9 cm
opisany na postumencie: 'PONIATOWSKI'
miniatura, tempera na kości,
6 x 5 cm (w świetle oprawy)
ramka mosiężna wstawiona w oprawę z masy sztukatorskiej z wytłaczaną dekoracją o motywach roślinnych
Portret pułkownika Wojska Polskiego
miniatura, tempera/kość,
5,2 x 3,7 cm (w świetle oprawy)
miniatura, tempera/kość,
6,9 x 5,8 cm (w świetle oprawy)
sygnowany przy prawej krawędzi trudno czytelnie i datowany `1808`
Portret Marcyanny z Zielińskich Popławskiej
olej/płótno dublowane, 83 x 64 cm
na odwrocie odręczny napis: `Marcyanna z Zielińskich | Popławska`