OCHMAN Wiesław (ur. 1937)
olej, płyta; 21 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d. częściowo pod ramą: Wiesł Ochmann ...;
z tyłu na ramie dedykacja: Pani Ewie Wiesł / Ochmann.
cena wywoławcza: Wykup abonament
OCHMAN Wiesław (ur. 1937)
olej na płótnie, 81x60 cm
sygnowany p.d.: Wiesł Ochman
na odwrociu opisany: Wiesław Ochman "Agawa" 2017 olej, 81x60 cm podpis
OCHMAN Wiesław (ur. 1937)
Południe w Los Montesinos, 1989 r.
olej/płyta, 25 x 35 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Wiesł. Ochman 89'
na odwrociu opis i dedykacja: '"Południe w Los Montesinos" | WiesłOchman 1989 | Drogiej Hani z | serdecznymi życzeniami | na 19.I.89. | Krystyna i Wiesław, | 5. I. 89'
OCHMAN Wiesław (ur. 1937)
olej/płyta, 39 x 28 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Wiesł. Ochman 89'
OCHMAN Wiesław (ur. 1937)
olej, tektura, 18,5 x 27,5 cm
sygn. l.g.: Wiesł Ochman
na odwrocie dedykacja długopisem: "Drogiemu Jureczkowi / z podziękowaniem za / gościnę / W. Ochman / I/90."