OSTERSETZER Carl (1865 - 1914)
LEKTURA GAZETY - SCENA W KARCZMIE
Olej, płótno; 56 x 69 cm
Sygnowany p.d.: C.Ostersetzer
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
48 x 69 cm
sygnowany i datowany p. d.: `C. Osterestzer | 907`
Olej, płótno; 56 x 69 cm
Sygnowany p.d.: C.Ostersetzer
olej/płótno, 48 x 69 cm
sygnowany i datowany p. d.: `C. Ostersetzer | 907`
olej/płótno, 48 x 69 cm
olej, deska,
31.3 x 21.3 cm
sygnowany p.d.: C Ostersetzer
olej, deska,
31.5 x 21.3 cm
sygnowany p.d.: C Ostersetzer | 1902
Na odwrocie napis ołówkiem: Die Kirschen.