BRANDHUBER Jerzy Adam (1897-1981)
SKUBIZOWANY PEJZAŻ Z DOMAMI, 1927
olej na desce, 27 x 39 cm,
sygnowany p.d. "Jerzy Adam 27"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret Marii Missona z domu Brandhuber
Ołówek, papier, 43,5 x 33,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Brandhuber (19)47
olej/tektura
sygn. p.d.: Bran, wym.: 23 x 18,5 cm
olej na tekturze, 27 x 39,2 cm,
sygnowany p.d. "Jerzy Adam / 27"