BINDER Tony (1868 Wiedeń - 1944)
olej, płyta
37,5x59,7 cm
sygnowany p.g.: "Tony Binder 1920"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta, 37,5 × 60 cm
sygn. i dat. p. g.: Tony Binder 1920
Pejzaż z kobietą jadącą na osiołku, 1913 r.
olej/płótno,
57 x 76 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Tony Binder | 1913`
olej, płótno, 58 x 76,5 cm;
sygn. l.d.: Tony Binder / 1913
olej/płótno, 57 x 76 cm