HUFNAGEL Gizela (Klimaszewska Arctowa) (1903 - 1997)
olej/płótno, 55 x 66 cm
sygnowany p.d.: 'Gizela Klimaszewska'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 55 x 66 cm
Martwa natura - kwiaty w wazonie, 1957 r.
olej/płótno, 65,5 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Gizela Klimaszewska 1957'
olej/płótno, 55 x 66 cm
sygnowany p.d.: `Gizela Klimaszewska`
olej/płótno, 55 x 65 cm
olej/płótno, 53 x 63 cm
szczątkowo zachowana w p.d. rogu
olej, płótno, 55 x 65 cm;
sygn. l.d.: G. Klimaszewska
olej, płótno, 53 x 67 cm;
sygn. p.d.
olej, płótno, 56 x 65,5 cm;
sygn. p.d.: Gizela Klimaszewska 1972
Olej, płótno, 70,6 x 80 cm
Sygnowana czarnym olejem p.d.: G Hufnaglówna