1 zł
2 600 000 zł

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

Salomon przyjmujący królową Saby

olej, płótno dublowane,
87 x 115 cm;

cena wywoławcza: Wykup abonament

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

olej, płótno dublowane, 87 x 115 cm;
Literatura obrazu: Z. Waśbiński, Gdański obraz Pietra Dandiniego Królowa Saby z wizytą u Salomona - bozzetto do obrazu z florenckiej kolekcji Marchi w: Artyści włoscy w Polsce w XV - XVIII w., pod red. J. A. Chrościckiego i R. Sulewskiej, Warszawa 2004, s. 229-236 S. Majoch, Salomon przyjmujący królową Saby Pietra Dandiniego. Prace badawcze i konserwatorskie, w: "Biuletyn Informacyjny Konserwatorów Dzieł Sztuki, t. 14, Nr 3-4 (54-55), 2003, s. 93-95.

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

WIZYTA KRÓLOWEJ SABY U SALOMONA

Olej, płótno dublowane;
87 x 115 cm
Literatura:
Z. Wa¼biński, Gdański obraz Pietra Dandiniego Królowa Saba z wizytą u Salomona - bozzetto do obrazu z florenckiej kolekcji Marchi (w:) Artyści włoscy w Polsce w XV - XVIII wieku, pod red. J. A. Chrościckiego i R. Sulewskiej, Warszawa 2004, s. 229-236. S. Majoch, Salomon przyjmujący królową Sabę Pietra Dandiniego. Prace badawcze i konserwatorskie, "Biuletyn Informacyjny Konserwatorów Dzieł Sztuki", t. 14, nr 3-4 (54-55), 2003, s. 93-95.

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

SALOMON PRZYJMUJĄCY KRÓLOWĄ SABY

Literatura obrazu:
Z. Waźbiński, Gdański obraz Pietra Dandiniego Królowa Saba z wizytą u Salomona - bozzetto do obrazu z florenckiej kolekcji Marchi w: Artyści włoscy w Polsce w XV - XVIII w.,
pod red. J. A. Chrościckiego i R. Sulewskiej, Warszawa 2004, s. 229-236
S. Majoch, Salomon przyjmujący królową Sabę Pietra Dandiniego. Prace badawcze i konserwatorskie, w: "Biuletyn Informacyjny Konserwatorów Dzieł Sztuki, t. 14, Nr 3-4 (54-55), 2003, s. 93-95.

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

Wizyta królowej Saby u Salomona

olej, płótno dublowane,
87 x 115 cm

DANDINI Pietro (1646 - 1712)

Wizyta Królowej Saby u Salomona

olej, płótno dublowane,
87 x 115 cm;

liczba obiektów: 8