BURSKA Elwira
cena wywoławcza: Wykup abonament
BURSKA Elwira
BURSKA Elwira
olej, płótno, wym. 54 x 65 cm;
sygn. l.d.: "E. Burska - Szubarga"
BURSKA Elwira
BURSKA Elwira
olej, płótno, wym. 65 x 54 cm;
sygn. p.d. "Elwira Burska Szubr.... 78"