JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej/płótno, 40 x 50 cm
opisany na odwrociu: Jarek Jeschke 2009 /"Bez tytułu" olej na płótnie 40 x 50
cena wywoławcza: Wykup abonament
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke 2009 "Bez tytułu" olej na płótnie 40x50
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: jarek jeschke 2008 "bez tytułu" olej na płótnie 50x50
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, 61x50 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke 2013 "Bez tytułu " olej na płótnie 61x50
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej na płótnie
18 x 13 cm
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke "Havana" 2012 30x40 olej na płótnie
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, 60x50 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke 2013 "Bez tytułu" 60x50 (cm)
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, 24x18 cm
opisany na odwrocie: Jarek Jeschke 2012/olej na płótnie/ Bez tytułu 24x18
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, malarstwo, średnica: 30 cm
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, 65.5 x 80 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej/płótno, 20 x 20 cm (łącznie 40 x 20 cm)
na odwrociu opisany (obie części): `jarek jeschke 2008 | bez tytułu`
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej/płótno,
30 x 40 cm
sygnowany na odwrociu: `jarekjeschke | 2008 | bez tytułu (wybuch)`
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej/płótno,
24 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
Portfel - z cyklu Obrazy intymne - Obrazy nieaktulane, 2005 r.
olej/płótno,
20 x 45 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `jarek jeschke 2005 / "portfel" /
`
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej/płótno
50 x 40 cm
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)
olej, płótno, deska, 90 x 90 cm
JESCHKE Jarosław (ur. 1977)