GÓRAK Kinga
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'I’m free… Kinga Górak 2005 r. akryl len 80 x 100'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GÓRAK Kinga
Akryl, płótno,
100 x 120 cm
Sygn. na odwrocie: Kinga Górak
GÓRAK Kinga
Akryl, płótno;
100x80 cm
Sygn. Na odwrocie: K.Górak I` m free/ (2007)
GÓRAK Kinga
Akryl, płótno;
100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Górak
GÓRAK Kinga
olej/płótno
100x80 cm
Sygn.na odwrocie: K. Górak
GÓRAK Kinga
akryl/len,
100 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrocie
GÓRAK Kinga
akryl,
60 x 100 cm