DĘTKOŚ Monika (ur. 1974, Bydgoszcz)
akryl, płótno, 100 x 71 cm
sygn. u dołu: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 Akryl na płótnie 2018 "Creative mood"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl na płótnie, 100x71 cm,
sygn. na licu: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x71, 2015
akryl, płótno, 71x100 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 2016 "Madame R"
olej, akryl, płótno,100 x 71 cm
sygn.: M. Dętkoś
opisany na odwrocie: MONIKA/ DĘTKOŚ/ 100x71/ 2016/ "Glamour"
olej, akryl, płótno, 100 x 71 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś
opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x 71, 2015, Kamea 2
akryl, płótno, 100x71 cm
sygn. M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x 71, 2015, Quiet
akryl, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. p.d.: M. Dętkoś
akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2015, La rose
akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2014, Oriana
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. u dołu: M.Dętkoś oraz na odwrocie
olej, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x 90, 2014, Sarti beach
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M.Dętkoś oraz na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x 90, 2014, Oriana
akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 90x90, 2014, Zielona wyspa
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 90 x 90 2014 "Flora Danica"
akryl, płótno; 90x90 cm
sygn. p.d.: M.Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 90x90 2014
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M.Dętkoś
olej, akryl, płótno, 110x110 cm
sygn.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 110x110, 2013
akryl, olej/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: `M. Dętkoś`
na odwrociu opisany: `Monika | Dętkoś | 110 x 110 | 2013`
akryl, olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygn.p.d.: M. Dętkoś i na odwrocie: Monika Dętkoś ,110 x 110, 2013
akryl, olej, płótno, 110x110 cm
sygn. na licu M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 110x110, 2013
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz na odwrocie
olej, płótno, 148 x 130 cm,
olej, płótno, 110 x 110 cm
sygn. p.d. M.Dętkoś
na odwrocie: Monika/Dętkoś/110 x 110/ 2013
olej, płótno, 110 x 110 cm
sygn. p.d. M.Dętkoś
sygn. p.d.: M. DĘTKOŚ oraz na odwrocie: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2011
Olej, płótno; 110 x 110 cm
Sygn. p.d. M.Dętkoś
Na odwrocie: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2012
akryl, olej, płótno, 110 x110 cm,
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz na odwrocie: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2012
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz opisany na odwrocie
sygn. p. d. M. Dętkoś
akryl, olej, płótno, 110 x110 cm
sygnowany u dołu: M. Dętkoś
opisany na odwrocie: Monika Dętkoś ,110x 110 , 2012
sygn. p.d.: M. Dętkoś oraz z tyłu: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2012
olej, akryl, płótno,
110 x 110 cm
sygn. M.Dętkoś
na odwrocie: Monika Dętkoś ,110x 110 , 2012
akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'M. Dętkoś'
na odwrociu opisany: 'Monika Dętkoś | 110 x 110 | 2011'
Akryl, płótno; 110 x 110 cm
Sygn. p.d. M. Dętkoś
sygnowane z tyłu obrazu: Monika Dętkoś ,110x 110, 2011
Akryl, olej, płótno;
110 x 110 cm
Sygn. p.d. M.Dętkoś
Na odwrocie Monika Dętkoś, 110 x 110 cm, 2011
akryl, olej, płótno;
110 x 110 cm;
sygn. p. d.: M. Dętkoś oraz z tyłu obrazu: Monika Dętkoś, 110 x 110, 2011
Akryl, olej, płótno;
110x110 cm
Sygn.p.d.: M.Dętkoś i na odwrocie: Monika Dętkoś/ 110x110 cm, 2011
akryl, olej/płótno,
110 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. Dętkoś`
sygnowany i opisany na odwrociu: `Monika Dętkoś | 110 x 110 | 2011`
akryl, olej, płótno;
110 x 110 cm;
sygn. p.d. M. Dętkoś oraz z tyłu: Monika Dętkoś,110 x 110, 2011
akryl, olej/płótno,
110 x 110 cm ,
sygnowany p.d.: `M.Dętkoś` ,opisany, datowany i sygnowany na odwrociu,
Olej, akryl, płótno;
110 x 110
Sygn.p.d.: M. Dętkoś i na odwrocie
olej, akryl, płótno;
110 x 110 cm;
sygn. p. d.: M. Dętkoś oraz z tyłu: Monika Dętkoś, 110x110, rok 2010
olej, akryl, płótno,
110 x 110cm,
Olej, akryl, płótno;
110x110 cm
olej, akryl/płótno,
110 x 110 cm
opisany na odwrociu: `MONIKA | DĘTKOŚ | 110 x 110`
Olej, akryl, płótno;
110 x 110 cm
Sygn. p.d. M.D./ 2010
olej, akryl, płótno;
150 x 138 cm;
sygn. p. d.: M. Dętkoś
olej, akryl, płótno;
110 x 110 cm;
sygn. p. d. : M. Dętkoś
olej/płótno
110x110 cm
Sygn.p.d.: M.Dętkoś i na odwrocie: Monika.Dętkoś/tytuł: "Plaża"/wymiary: 110x110/rok: 2010
olej/płótno, akryl/płótno,
143,5 x 92 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu
olej, akryl/płótno,
110 x 110 cm
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno; 95 x 130 cm
sygn. p.d. M.DĘTKOŚ
olej, akryl/płótno,
94 x 120 cm
sygn. p.d.: `M. DĘTKOŚ` oraz opisany na odwrocie: `MONIKA DĘTKOŚ 94 x 120`
olej, akryl/płótno,
32 x 32 cm
sygn. p.d.: `M.DĘTKOŚ`
opisany na odwrocie: `Monika Dętkoś | 32 x 32`
olej,
136,5 x 136,5 cm