JAKUBOWSKI Jakub (ur. 1980, Częstochowa)
akryl na płótnie, 80x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie
50x50 cm
Sygnowany na odwrocie
olej na płótnie, 120x100 cm
sygnowany na odwrocie
olej na płótnie, 100x130 cm
sygnowany na odwrocie
olej na płótnie, 100x90 cm
opisany na odwrocie: Jakub Jakubowski z Częstochowy 2003
akryl/płótno, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisany: `Jakub Jakubowski 2012`
Olej na płótnie, 120 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie Jakub Jakubowski
olej na płótnie,
150x70 cm,
opisany na odwrocie: Jakub Jakubowski
olej/płótno,
50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JAKUB | JAKUBOWSKI | 2010`
olej/płótno,
50 x 50 cm
olej na płótnie
140x130